  MVTM36BF120M010A00 been added to your cart.
All Rights Reserved
VICOR
MVTM36BF120M010A00
Buy
14 pcs
Now
Step 1
Enter Quantity and click "Add to Cart"
VICOR
Download Data Sheet
MVTM36BF120M010A00
VICOR General Modue 1-pin NA-3 Surface Mount 36BF120M010
14 in stock
Product Specifications
Part Type: Module
Family: Converter
Package Name: General Modue
Package: NA-3
Generic Number: 36BF120M010
EU RoHS: Compliant
Lead Free: YES
Interchangeable Parts and Other Names for MVTM36BF120M010A00
36BF120M010 MVTM36BF120M010A00
Tags used to find MVTM36BF120M010A00
12 DC 26 50 10 36 12V SMT 10A High Sine 150W MVTM Input Output MVTM36 Series Current Isolated Converter Amplitude Converters Multiplier Efficiency Surface Mount Technology