  UP3B-1R5-R been added to your cart.
All Rights Reserved
COILTRONICS
UP3B-1R5-R
Buy
90 pcs
Now
Step 1
Enter Quantity and click "Add to Cart"
COILTRONICS
Download Data Sheet
UP3B-1R5-R
COILTRONICS 3B-1R5
90 in stock
Product Specifications
Part Type: Inductor
Family: Fixed
Generic Number: 3B-1R5
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for UP3B-1R5-R
3B-1R5 UP3B1R5R UP3B-1R5-R
Tags used to find UP3B-1R5-R
DCR 12A 20% SMD 5.3 IND 10A MOHM Power 1.5uH FIXED 100KHz 2.08uH 5.3mOhm Ferrite Inductor Inductors Wirewound 0.0053Ohm 0.0053ohms Surface Mount Device