  1.5SMC36AT3G been added to your cart.
All Rights Reserved
ONSEMI
1.5SMC36AT3G
Enter Quantity and click "Add to Cart"
ONSEMI
1.5SMC36AT3G
ON SEMI TVS Discrete Diode Diode Outline 2-pin DO-214AB Surface Mount 1.5SMC36 15SMC36AT3
6,609 in stock
Product Specifications
Part Type: Discrete
Family: TVS
Generic Number: 1.5SMC36
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for 1.5SMC36AT3G
1.5SMC36 1.5SMC36AT3G 15SMC36AT3 15SMC36AT3G
Tags used to find 1.5SMC36AT3G
VZ TVS SMC UNI Zen ESD 36V 1500 37.8 RoHS TR13 Diode 1500W 2-Pin 30.8V Zener 1.5KW UNIDIR Single Series 49.9VC Diodes 1.5SMC Uni-Dir 30.8VWM Voltage Discrete SZ1.5SMC DO-214AB AEC-Q101 Transient Compliant Unidir?SMC Suppressor Suppressors 1.5SMC36AT3G Semiconductor Unidirectional Uni-Directional