  08055A330FATMA been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
08055A330FATMA
Enter Quantity and click "Add to Cart"
AVX
Download Data Sheet
08055A330FATMA
0805 33pF 1% C0G/NP0 50VDCV RoHS
1,206 in stock