  C0805X7R500-224KNE been added to your cart.
All Rights Reserved
VENKEL
C0805X7R500-224KNE
Enter Quantity and click "Add to Cart"
VENKEL
C0805X7R500-224KNE
3,628 in stock
Package: SMD
Generic Number: 0805X7R500
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for C0805X7R500-224KNE
0805X7R500 C0805X7R500224KNE C0805X7R500-224KNE
Tags used to find C0805X7R500-224KNE
X7R 50V CER CAP SMD 0805 Fixed 0.047UF Ceramic Capacitor Mutlilayer Multilayer