  BZX79C24-T50A been added to your cart.
All Rights Reserved
ONSEMI
BZX79C24-T50A
Enter Quantity and click "Add to Cart"
ONSEMI
BZX79C24-T50A
ON SEMICONDUCTOR Diode Discrete Zener Diode Outline 2-pin DO-35 Through Hole 79C24-T50
600,000 in stock
Product Specifications
Part Type: Discrete
Family: Diode
Generic Number: 79C24-T50
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for BZX79C24-T50A
79C24-T50 BZX79C24T50A BZX79C24-T50A
Tags used to find BZX79C24-T50A
24V 0.5W DO35 500MW Zener Diode Diodes Discrete