  1.5KE30CA been added to your cart.
All Rights Reserved
GENERAL
SEMI
1.5KE30CA
Buy
300 pcs
Now
Step 1
Enter Quantity and click "Add to Cart"
GENERAL SEMI
1.5KE30CA
Transorb
300 in stock
Product Specifications
Part Type: Active
Family: Transient Voltage Surpressor
Package Name: T-18
Package: RA
Generic Number: 1.5KE30
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for 1.5KE30CA
1.5KE30 1.5KE30CA 15KE30CA
Tags used to find 1.5KE30CA
5% TR TVS 36A 30V VBR ESD LEAD Watt TR13 1500 25.6 Zener 2-Pin 25.6V AXIAL 41.4V Trans BIDIR 1500W 1.5KW DO201 Diode Diodes Bi-Dir Series DO-201 Single Voltage DO214AB transil Discrete 1.5KE30A MosorbTM DO-201AE 1.5KE30CA Transient Suppressor 1.5KE30CA+ Transistor 1.5KE30A-T Suppressors TP1.5KE30CA RECOMMENDED Incorporated Through-Hole bidirectional Bi-Directional Unidirectional Diode-DO-201AD Uni-Directional 625-1.5KE30A-E3 Transient Voltage Surpressor