  ERJ-6GEYJ681V been added to your cart.
All Rights Reserved
PANASONIC
ERJ-6GEYJ681V
Download Data Sheet
ERJ-6GEYJ681V
9,842 in stock
Package: SMD
Generic Number: 6GEYJ681
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for ERJ-6GEYJ681V
6GEYJ681 ERJ6GEYJ681V
Tags used to find ERJ-6GEYJ681V
8W 5% ERJ Ohm SMD Pad SMT Res 680 Tol Tape 0805 680R Ohms CHIP Film Case RoHS Range Power Thick Style [2012 Fixed 0.125 Molded 200ppm 0.125W Rating 680ohm Series Product Element Metric] Carrier Pwr-Rtg 680ohms ?200ppm Punched Resistor Resistors Compliant Tolerance PANASONIC Automotive Resistance Thick Film Surface Mount Device Surface Mount Technology