  ERJ3EKF6491V been added to your cart.
All Rights Reserved
PANASONIC
ERJ3EKF6491V
Download Data Sheet
ERJ3EKF6491V
356,494 in stock
Add to Cart
Return to Results
Package: SMD
Generic Number: 3EKF6491
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for ERJ3EKF6491V
3EKF6491 ERJ3EKF6491V
Tags used to find ERJ3EKF6491V
1% SMD SMT Res Ohm 10W Cut Tol 0.1W Film 0603 Tape 6K49 Case RoHS 6.49K Fixed Power 100mW Thick Style [1608 Rating Molded 100PPM THKFLM Punched Metric] Carrier Element 6.49Kohm Resistor 6.49Kohms Compliant Tolerance Precision Resistors Thick Film Resistance Coefficient Temperature Surface Mount Device Surface Mount Technology