  AC0603JRNPO9BN220 been added to your cart.
All Rights Reserved
YAGEO
AC0603JRNPO9BN220
Enter Quantity and click "Add to Cart"
YAGEO
AC0603JRNPO9BN220
0603 22pF 5% C0G 50VDCV RoHS Autmtive Grade Capacitrs NP0
184,000 in stock