  CHTPS3106K33DBVR been added to your cart.
All Rights Reserved
TEXAS
INSTRUMENTS
CHTPS3106K33DBVR
Buy
22 pcs
Now
Step 1
Enter Quantity and click "Add to Cart"
TEXAS INSTRUMENTS
Download Data Sheet
CHTPS3106K33DBVR
IC, Sot-23-6
22 in stock
Product Specifications
Part Type: IC
Family: Power Management
Generic Number: 3106K33
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for CHTPS3106K33DBVR
3106K33 TPS3106K33DBV TPS3106K33DBVR
Tags used to find CHTPS3106K33DBVR
IC uA 0V Low 3.6V RoHS Volt Time Pins Open 3.3V 0.4V Drain 6-Pin Reset Delay 130ms manual Active Supply 2.941V SOT-23 Current CIRCUIT Voltage SOT23-6 CHANNEL SOT-23-6 Circuits Monitors Threshold Unlimited Compliant Processor Active-Low Integrated Supervisor Supply-Volt Supervisors Supervisory Power Management