  LQH31MNR15K03L been added to your cart.
All Rights Reserved
MURATA
LQH31MNR15K03L
Enter Quantity and click "Add to Cart"
MURATA
LQH31MNR15K03L
MURATA 31MNR15K03 LQH31MNR15K03
3,040 in stock
Product Specifications
Part Type: Inductor
Family: Chip
Generic Number: 31MNR15K03
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for LQH31MNR15K03L
31MNR15K03 LQH31MNR15K03 LQH31MNR15K03L
Tags used to find LQH31MNR15K03L
10% 390 IND Chip CASE 1206 MOHM 0.15H 250MA 150NH FIXED 0.15uH Inductor Inductors