  12101A222JATMA been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
12101A222JATMA
Enter Quantity and click "Add to Cart"
AVX
Download Data Sheet
12101A222JATMA
1,906 in stock
Add to Cart
Return to Results
Package: SMD
Generic Number: 12101A222JAT2
EU RoHS: Compliant
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for 12101A222JATMA
12101A222 12101A222JA 12101A222JAT1A 12101A222JAT2A 12101A222JATMA
Tags used to find 12101A222JATMA
nF 5% SMD Cap C0G CER NP0 100 SMT Pad 2.2 1210 Case FULL 100V RoHS MLCC Tape 125C Paper [3225 Range Fixed 100VDC 2200PF Rating Metric] Voltage Ceramic Product 0.0022uF Capacitor Tolerance Compliant Capacitors Dielectric Multilayer Capacitance Characteristic Surface Mount Device Surface Mount Technology Multi-Layer Ceramic Capacitor