  06035A471JAT1A been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
06035A471JAT1A
Download Data Sheet
06035A471JAT1A
23,314 in stock
Add to Cart
Return to Results
Package: SMD
Generic Number: 6035A471JAT2
EU RoHS: Compliant
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for 06035A471JAT1A
06035A471JA 06035A471JAT1A 06035A471JAT2A 06035A471JATMA 6035A471
Tags used to find 06035A471JAT1A
TR 50 pF 06 5% 10 470 NP0 CER C0G 50V SMT 10% Tol Cap SMD Pad NPO TIN TMAX RoHS MLCC 0603 125C Tape 100% 470pF [1608 Paper Mount 50VDC Fixed Vol-Rtg Metric] Surface Ceramic Tolerance Compliant Capacitor 0.034" Capacitors Multilayer Surface Mount Device Surface Mount Technology Multi-Layer Ceramic Capacitor