  ERJ-3GEYJ102V been added to your cart.
All Rights Reserved
PANASONIC
ERJ-3GEYJ102V
Download Data Sheet
ERJ-3GEYJ102V
Resistor Not Leaded, Thick Film/Cermet, Smt-R
23,799 in stock
Package: SMD
Generic Number: 3GEYJ102
EU RoHS: Compliant
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for ERJ-3GEYJ102V
3GEYJ102 ERJ3GEYJ102V ERJ-3GEYJ102V
Tags used to find ERJ-3GEYJ102V
1K kO mm 5% 200 ERJ 1.6 ppm Ohm 0.8 SMT Tol 0.1 Res SMD 10W 75V 0.1W Case Tape 0603 KOHM ° RoHS Film CHIP Power 1kohm [1608 Range Style Thick Fixed 200ppm THKFLM Rating Molded 1Kohms Series Kilohms Pwr-Rtg Metric] Product Carrier Punched Voltage Resistor Tolerance PANASONIC Resistors Compliant Automotive Resistance Thick Film ERJ-3GEYJ102V Surface Mount Device Surface Mount Technology